چاپ        ارسال به دوست

مراسم کلنگ زنی پروژه استخر شنا

مراسم کلنگ زنی پروژه استخر شنا

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، صبح روز سه شنبه( 30 آبان )، کلنگ پروژه استخر شنا دانشگاه مازندران با حضور رییس دانشگاه، جمعی از دانشگاهیان و اصحاب رسانه های گروهی بر زمین زده شد.

       دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران در مراسم کلنگ زنی پروژه ی استخر دانشگاه مازندران گفت: از دوره ی قبلی مدیریتم در دانشگاه، به فکر احداث استخر بودم ولی این مهم به دلیل برخی مشکلات بوجود آمده، انجام نشد. اکنون پس از 12 سال، که دانشگاه به دلیل اطلاعات غلط، بدون استخر مانده بود و هزینه احداث آن نیز نسبت به گذشته افزایش یافته است، مجددا درصدد احداث استخر برآمدیم که با دریافت وام هزینه آن پرداخت خواهد شد. بنابراین اگر کاری را در زمان خودش انجام ندهیم، بعدا انجام آن سخت خواهد بود. 

       دکتر میرنیا ادامه داد: از روز اول به دنبال احداث استخر بودیم، ولی به دلیل کمبودهای مالی و اولویت های مهم دیگر تا به امروز این طرح به تعویق افتاده بود که امروز در اولویت قرار گرفت. طرح آن به مناقصه گذاشته شد و تحویل پیمانکار شده است و امیدوارم که این کار به سرعت و با دقت به پایان برسد.

       رییس دانشگاه مازندران با اشاره به این نکته که با این کار تقریبا تمام بخش های دانشکده تربیت بدنی کامل می شود، اظهار داشت: باقی نواقص جزیی نیز برطرف خواهد شد و دانشکده ی تربیت بدنی تنها دانشکده ای است که تقریبا زنجیره های آن تکمیل شده و دیگر بهانه ای برای عدم انجام کارها و همچنین درآمدزایی نخواهند داشت. هم سالن تندرستی و هم استخر به نوعی درآمدزایی برای این دانشکده محسوب می شود.

   


٠٨:٤٨ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٦٠٥خروج